Форум >
Публикувано на 04-04-2011 15:59 | За най-неосведомените (за мен)
първо възможно ли е да отида на такава бригада без да съм студент
второ мога ли да работя нещо... по-цивилизовано като се има в предвид че не разбирам много добре английски... за сега това са въпросите
второ мога ли да работя нещо... по-цивилизовано като се има в предвид че не разбирам много добре английски... за сега това са въпросите
Публикувано на 04-04-2011 16:14 | RE: За най-неосведомените (за мен)
Ако си беше направил поне малко труд да потърсиш из форума, щеше да намериш отговори не само на тези, но и на много други въпроси 
И все пак да видиш какъв човек съм ще ти отговоря. Да, можеш да заминеш на бригада ако не си студент. А относно втория ти въпрос, трябва да си много голям късметлия да прокопсаш там без да знаеш езика, но може и да има и други мнения тук.

И все пак да видиш какъв човек съм ще ти отговоря. Да, можеш да заминеш на бригада ако не си студент. А относно втория ти въпрос, трябва да си много голям късметлия да прокопсаш там без да знаеш езика, но може и да има и други мнения тук.
Публикувано на 04-04-2011 16:23 | RE: За най-неосведомените (за мен)
Тъй като все пак трябва да има някакво деление... искам да кажа, че става въпрос за "младежки и студентски бригади", които са за работа в селското стопанство... и отделно работа в друга сфера (позволените).
За селстостопанските бригади и с език и без език е все тая. Не пречи.
Обаче ако ще си решил нещо друго без език някой трябва да те "влачи" ..иначе какво ще правиш там?
Да използвам заглавието на темата и да допиша някои неща.
1. Не ме питайте на лични съобщения въпроси свързани с бригади, заминавания и т.н. .. неща, които или ги има писани или просто е по-добре да се обсъждат във форума. Нали затова е форум?
2. Като питате как да заминете на бригада - ами просто отделете малко време и почнете от първия раздел, който не случайно носи името "Искам да замина на бригада в Англия"... и така ще се запознаете с доста неща, с които не сте наясно.
За селстостопанските бригади и с език и без език е все тая. Не пречи.
Обаче ако ще си решил нещо друго без език някой трябва да те "влачи" ..иначе какво ще правиш там?
Да използвам заглавието на темата и да допиша някои неща.
1. Не ме питайте на лични съобщения въпроси свързани с бригади, заминавания и т.н. .. неща, които или ги има писани или просто е по-добре да се обсъждат във форума. Нали затова е форум?
2. Като питате как да заминете на бригада - ами просто отделете малко време и почнете от първия раздел, който не случайно носи името "Искам да замина на бригада в Англия"... и така ще се запознаете с доста неща, с които не сте наясно.
Редактирано от Ivo на 04-04-2011 16:30
Публикувано на 05-04-2011 21:50 | RE: За най-неосведомените (за мен)
Sapphira писа:
Ако си беше направил поне малко труд да потърсиш из форума, щеше да намериш отговори не само на тези, но и на много други въпроси
И все пак да видиш какъв човек съм ще ти отговоря. Да, можеш да заминеш на бригада ако не си студент. А относно втория ти въпрос, трябва да си много голям късметлия да прокопсаш там без да знаеш езика, но може и да има и други мнения тук.
Ако си беше направил поне малко труд да потърсиш из форума, щеше да намериш отговори не само на тези, но и на много други въпроси

И все пак да видиш какъв човек съм ще ти отговоря. Да, можеш да заминеш на бригада ако не си студент. А относно втория ти въпрос, трябва да си много голям късметлия да прокопсаш там без да знаеш езика, но може и да има и други мнения тук.
Хем му слагаш сиктер,хем му даваш тема за размисъл,а именно човешкото отношение.Много щедро от твоя страна да обясниш на човека ,за да види какъв човек си.Изкефих се


Моля, пишете на кирилица!
Мойта лесна, аз съм прост. Да му мислят по простите!
БЕБО ИМА ПИШКА
Мойта лесна, аз съм прост. Да му мислят по простите!
БЕБО ИМА ПИШКА
Редактирано от Tatko Barba на 05-04-2011 21:56
Публикувано на 06-04-2011 13:41 | RE: За най-неосведомените (за мен)
.... ами такава съм сиПубликувано на 06-04-2011 20:22 | RE: За най-неосведомените (за мен)
без език, цивилизована работа няма
Дори живота си аз да прекарам, в мизерия и крайна нищета. ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам, ЛЕВСКАР дори и след смъртта
Прехвърли се към форум:
Вход за потребители
ВХОД
РЕГИСТРАЦИЯ



