Форум >
>
Искам да замина на бригада в Англия... >
Тема: Неща от първа необходимост!

страница 4 от 9

< 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Публикувано на 25-03-2009 15:01 | RE: Неща от първа необходимост!
Fairy
Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri

тези са добри
http://www.aspen-international.com/images/products/largepics/XTAK100_200_300_400.jpg
подобни преди имаше в МЕТРО. В Англия ги използват в строителството.

Публикувано на 25-03-2009 15:20 | RE: Неща от първа необходимост!
julio_j
Потребител
julio1441

Аз лично Бих посъветвал ,всички учасници които отиват за първи път на бригада за ССР е ДА ВЗЕМАТ НЕЩО от следните изброени ( или поне да преценят дали да си вземат от БГ ) :
1 НЕ повече от един Дъждобран ( по-добре да е на две части (долнище и горнище)
2 . Ботуши - ТАМ са по 4 до 10 пандура зависимост от шарката и височината ( Вие преценете дали бихте дали тези пари или ще ги мъкнете от тук )
3.Има магазини като PRIMARKE - където има анцузи по 3-4-8 пандура ( Вие прецеете дали да Мъкнете стария Гардероб с ВАС )
4.Спален чувал (ТИП МУМИЯ - за препорачване (възглавница ,чаршафи и калъфки ВИ препорачвам от там да си вземете )
5 Посуда (лъжици ,вилици , чашки Ви препорачвам от там да си вземете)
6.ВЗЕМЕТЕ СИ един комплект по дебели дрехи (ЯКЕ) за излизане ,4е като отидете до магазина да си купите останалите дрехи според времето
7.За НАКОЛЕНКИТЕ - не съм съгласен с тях КОИТО БЕРЕ НА КОЛЕНА МУ СЕ СКАПВАТ КОЛЕНАТА дали ще е с наколенки или БЕЗ ! КОИТО БЕРЕ НА КОЛЕНЕ БЕРЕ БАВНО ,а от там няма да праи мн щайги
8. Добра Идея е за моми4етата или за Момчетата които имат проблем с Кръста или Бъбреците да си вземат КОЛАН ! Той не пречи за работата,но пък топли в студените и дъждовни дни
9.ЕДНА БУТИЛКА РАКИЯ ако може Две
10. ОТ ЛЕКАРСТВАТА : DIK LAK (не съм сигорен за изписването) ТОЙ помага но НЕ се пристрастявайте към него ! МАЗИЛА за Загряване ! АСПИРИН , АНАЛГИН , ЛЕПЕНКИ , БИНТ , ПРАХЧЕТА от рода на ФЕРВЕКС , ТЕРА ФЛУ и т.н ТЕРМОМЕТЪР

Човек е голям толкова,колкото са големи мечтите му !
Публикувано на 25-03-2009 16:11 | RE: Неща от първа необходимост!
julio_j
Потребител
julio1441

А Забравих да ви кажа , Ако нямате отоплителна печка е добра идея да си купите от там на цена 20 панура !

Човек е голям толкова,колкото са големи мечтите му !
Публикувано на 26-03-2009 13:43 | RE: Неща от първа необходимост!
maria_bb
Потребител

Srudlio писа:
Само да му намеря мейла на тоя фермер и ще го збрачкам от вапроси

iskat ti: drehi za mokro vreme , topli drehi i drehi za rabota...syshto taka spalen chuval, odealo, gumeni botushi, rykavici i krem za slynce ... tova tr da si kupish ot BG laughlaughlaugh
Публикувано на 26-03-2009 13:46 | RE: Неща от първа необходимост!
Fairy
Модератор
http://www.facebook.com/Fairy.Brigadiri

мариа_бб - те тези неща си ги искат на всякъде по рутина... Обаче в повечето ферми се продават и уотърпруфи и ботуши, така че е малко излишно да се мъкнат от България...

Публикувано на 29-03-2009 23:16 | RE: Неща от първа необходимост!
Elektra
Модератор

аз тази година мисля да си спестя в багажа ботуши и възглавница,защото ми се случи случка с куфара на отиване и на връщане се върнах с друг и така или иначе е по-малък ..пък и мисля,че е излишно да се носят от тук.От там най-лесно в магазинчето и купуваш-възглавници са по 1 паунд от Паунд Ленд ,а ботушките различно,но не повече от 20 паунда
Публикувано на 12-04-2009 17:29 | RE: Неща от първа необходимост!
stef_86
Потребител

otnosno cigarite,iskam da spodelq,edin moi poznat se vurna v bulgariq prez rabotniq period za 3-4 dni pochti bez nikakav bagaj i se varna s 50 steka cigari.napravi posle ludi pari vav fermata.po 3,50 kutiqta.patuval e sas samolet.taka che ako imash kasmet nqma da te proverqt ako nqmash.....neznam..
Публикувано на 12-04-2009 19:23 | RE: Неща от първа необходимост!
tanito
Потребител

Zdraveite brigadiri!Da popitam kogato patuvam s laptop kade da sloja zarqdnoto,moje li v 4antata na laptopa ili v kufara?
Публикувано на 01-05-2009 18:54 | RE: Неща от 1-ва необходимост
Venivan
Потребител

Здравейте!
За 1-ви път ще ходя на бригада в Англия и се чудя, има ли нужда да си взимам Консерви например, тъй като като пристигна на летището ще гледам да стигна по- бързо до фермата за да не закаснея и на дали ще имам време да ходя по магазините. Вие какво мислите, взимали ли сте си храна за първите няколко дни,или си пазарите от там
Публикувано на 01-05-2009 20:00 | RE: Неща от първа необходимост!
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Вземи си и хляб, че тука няма нищо..... laugh

Не се правете на бай Ганьовци ей...заебете тия консерви!

Луканка и ракия колкото може повече, защото тук няма.
Редактирано от Ivo на 01-05-2009 20:11

страница 4 от 9

< 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23828 | Форумни мнения 29796 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 77 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Desi Stoeva
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo mitko55 batko87 plamen365 Ivo feimislqm vixren tishuu stefandimitr... HrPachev pacho berimbolo Iskren33 gesha1912 Orlin Milanov BoykoTodorov Geri1 everblazin91 jordasha kinggod mariq73 karamfila koko_boko Min4ev83

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2021 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти