Форум >
>
Искам да замина на бригада в Англия... >
Тема: Има ли хора като мен- НЕодобрени
Публикувано на 16-06-2014 13:09 | Има ли хора като мен- НЕодобрени
bigscripter
Потребител

Здравейте, има ли "колеги" от форума, които са на същото положение като мен- от началото на годината бях решил, че искам да кандидатствам за работа в фермите на UK, ходих на интервю в ********** казаха ми може би, както обикновенно- "ако до ** дата не ти се обадим, обади ни се, за да ти намерим оферта..." Преди няколко дни, дойде въпросната дата, звъннах им и думите им бяха следните "ами, за момента се търсят само момичета, звъннете отново след една седмица, евентуално след Юли, за есенна работа..." , е направо ми убиха желанието за всичко, изтеглих си изпити, глупости и накрая получих сещате се какво... Също искам да питам: Късно ли е вече за онлайн кандидатстването в някоя ферма ?

Редактирано от Ivo на 16-06-2014 14:02
Публикувано на 16-06-2014 15:28 | RE: Има ли хора като мен- НЕодобрени
ninja303030
Потребител

Здравей,

Не си единствен, да не кажа, че половината не са одобрени. Виж как работят големите агенции:

1. Първо отиват техни близки, познати..
2. Отиват тези, които са поканени от предна година - поканени от самата ферма..
3. Отиват регистриралите се нови кандидати. Тук идва уловката - броят им е ограничен. Първите регистрирали се отиват и докъдето стигне.....Явно късно си се сетил. Ако кандидатстваш с някоя от двете най-големи агенции примерно, трябва да се регистрираш до 1 час след отварянето на регистрациите - демек месец Октомври некъде. Имаш шанс като резерва, но по скоро не )))късмет..
Редактирано от ninja303030 на 16-06-2014 15:33
Публикувано на 16-06-2014 17:16 | RE: Има ли хора като мен- НЕодобрени
Brigadir4e
Потребител

Кандидатствай директно в английската фирма... ето ти бройките. Онлайн интервю и ако те харесат заминаваш: http://www.concordia.org.uk/courses
Редактирано от Brigadir4e на 16-06-2014 17:16
Публикувано на 16-06-2014 21:38 | RE: Има ли хора като мен- НЕодобрени
bigscripter
Потребител

Много ми беше интересно как пробират кандидатите и ето каква била тайната... Аз лично съм работил този тип работа и дори ме питаха и на английски език няколко елементарни въпроси, на които им отговорих без проблем, предполагам повечето от кандидатите са ги отговорили също. Мислех, че съм се справил, но уви, явно не съм подходящ кандидат според тях. Не виждам как ще продължи развитието на тези фирми с тази НЕкоректност...
П.П @Brigadir4e , благодаря за сайта, погледнах офертите, но са с много късна дата за заминаване и няма смисъл да кандидатствам вече, понеже до 1-ви октомври трябва да съм в БГ заради университета.
Редактирано от bigscripter на 16-06-2014 21:40
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29807 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 52 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo borko75 beberoni1 ag_s plamen365 DS cepeur dobrinka_92 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти