Форум >
>
Искам да замина на бригада в Англия... >
Тема: Малко инфо.
Публикувано на 26-08-2014 01:58 | Малко инфо.
emchy_
Потребител
emchy_

Здравейте приятели.
Искам малко информация и напътсвие. Разгледах сигурно 70-80% от форума и малко съм разочерован от видяното. Гледаш дадена ферма , първите коментари от 2008-9год. идеалнки всичко перфектно. След това новите коментари от тая год. всеки с лошо мнение за фермата. Стоя във форума по 3-4часа на ден и пак не мога да се ориентирам. Искам някой да ми препоръча на лично съобщение ако не иска да сподели пред други , за ферма в която да кандидатствам, в която е бил и се би върнсл. Нали уж за това е форума .... ще се радвам ако някой ме отдели няколко мин. Благодаря предварително за вниманието!

Публикувано на 26-08-2014 20:54 | RE: Малко инфо.
ninja303030
Потребител

emchy_ писа:
Здравейте приятели.
Искам малко информация и напътсвие. Разгледах сигурно 70-80% от форума и малко съм разочерован от видяното. Гледаш дадена ферма , първите коментари от 2008-9год. идеалнки всичко перфектно. След това новите коментари от тая год. всеки с лошо мнение за фермата. Стоя във форума по 3-4часа на ден и пак не мога да се ориентирам. Искам някой да ми препоръча на лично съобщение ако не иска да сподели пред други , за ферма в която да кандидатствам, в която е бил и се би върнсл. Нали уж за това е форума .... ще се радвам ако някой ме отдели няколко мин. Благодаря предварително за вниманието!

хаха да чакаш помощ от БГ е като от умрял писмо. Като цяло тука 98 процента от хората няма да ти препоръчат или кажат, ако са намерили добра ферма или фабрика.......ако търсиш за негативни мнения обаче........тук е мястото

Тука главно се задават въпроси, които остават без отговор....или пък се пита......някой има ли заминава на 14ти примерно.....................
Публикувано на 26-08-2014 22:27 | RE: Малко инфо.
emchy_
Потребител
emchy_

Забелязал съм че има хора регистрирани от 2009-2010г без нито един коментар , а са често на линия . И за това писах тази тема.
Публикувано на 26-08-2014 22:31 | RE: Малко инфо.
ninja303030
Потребител

emchy_ писа:
Забелязал съм че има хора регистрирани от 2009-2010г без нито един коментар , а са често на линия . И за това писах тази тема.

еми те се регистрират смао кога да питат..после вече кучета ги яли новите ......
Публикувано на 27-08-2014 14:12 | RE: Малко инфо.
Bazuka
Потребител

При теб проблемът е, както и при повечето българи, че искаш да отидеш някъде, ма да е розово, да спечелиш добри пари, условията да са супер и т.н. Айде, ако искаш да си по-спокоен, вложените пари, би трябвало да ги избиеш. По отношение на това някой да ти препоръча добра ферма - няма как да стане. По отношение на това, че коментарите в различните години за различни - напълно нормално е. Сменят се мениджъри (при единия добре, при другия - не), повече/по-малко реколта и т. н., много фактори има. Като вземем и това, че хората са различни, за един може да е добре, за друг - не. Хората си заминават без изобщо да знаят, къде ще попаднат, времето показва.
Публикувано на 27-08-2014 20:28 | RE: 01
merdin
Потребител

Bazuka писа:
При теб проблемът е, както и при повечето българи, че искаш да отидеш някъде, ма да е розово, да спечелиш добри пари, условията да са супер и т.н. Айде, ако искаш да си по-спокоен, вложените пари, би трябвало да ги избиеш. По отношение на това някой да ти препоръча добра ферма - няма как да стане. По отношение на това, че коментарите в различните години за различни - напълно нормално е. Сменят се мениджъри (при единия добре, при другия - не), повече/по-малко реколта и т. н., много фактори има. Като вземем и това, че хората са различни, за един може да е добре, за друг - не. Хората си заминават без изобщо да знаят, къде ще попаднат, времето показва.
така е
Публикувано на 27-08-2014 21:13 | RE: Малко инфо.
ninja303030
Потребител

Може и да си добре платен в Англия................ако идеш като специалист ........сега колко лекари, ИТ специалисти и т.н ще идат там. Пак ви казвам хората искат работници, ама не лейбъри...............всичко читаво сега, с английски ще забегва по Англия, съответно Германия и така .............и разлиакта ще е огромна с обикновените резачи на арпаджик
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29807 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 53 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo borko75 beberoni1 ag_s plamen365 DS cepeur dobrinka_92 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти