Форум >
>
Искам да замина на бригада в Англия... >
Тема: Има ли смисъл да чакам?
Публикувано на 05-03-2015 16:49 | Има ли смисъл да чакам?
itsmeziz
Потребител

здравейте! razz Както знаете всички сме нетърпеливи, когато очакваме оферта. Аз и моя приятелка бяхме на интервю в началото на януари. Преди три седмици се обадиха само на мен за оферта, обаче аз отказах и условието беше да заминем заедно и двете. Скоро им се обадих и те ми отговориха, че още е твърде рано, ще получим обаждане щом има нещо за нас и т.н.(при положение, че повечето познати, които бяха в същият ден на интервю, получиха оферта) Има ли смисъл да чакаме? или да се ориентираме към друг посредник или директно кандидатстване във ферма?

Публикувано на 05-03-2015 17:23 | RE: Има ли смисъл да чакам?
Bazuka
Потребител

Направо се преориентирайте. Нищо не ви пречи да си пуснете документите и в други фирми или да кандидатствате директно. Нас така ни излъгаха, казаха ни, че сме одобрени и да чакаме оферта, след време като зъннах в офиса ми казаха - ми, няма как да заминете и ни прецакаха работите, а ти дори си им отказала оферта. Пробвайте и на други места, пак ако тези ви звъннат нищо не пречи да приемете.
Публикувано на 05-03-2015 22:02 | RE: Има ли смисъл да чакам?
Brigadir4e
Потребител

Няма смисъл да чакате. Евентуално ще ви се обадят с последния момент да запълват бройки wink Вижте темата тук за ферми директно, които набират и им пишете wink
Публикувано на 05-03-2015 22:04 | RE: Има ли смисъл да чакам?
Ivo
Админ
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Както се спомена и в други теми - не се ограничавайте до списъка с ферми, които са в темата за директно кандидатстване, а си пуснете запитване за работа до възможно повече ферми.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 10-03-2015 17:38 | RE: Има ли смисъл да чакам?
savoy
Потребител

Зависи през кой посредник кандидатствате. Неписано правило е че двойките и жените са с предимство. Според мен имайте търпение ще се обадят.
Публикувано на 13-03-2015 22:56 | RE: Има ли смисъл да чакам?
mariana_kotel
Потребител

Здравейте и ние със съпруга ми ходихме на интервю на 5 февруари, но все още нищо не сме получили и се чудим като гледам в форума дали скоро трябва да чакаме разпределение или това ще се случи чак май, юни и така? Какво ще ни посъветвате?
Публикувано на 13-03-2015 23:31 | RE: Има ли смисъл да чакам?
itsmeziz
Потребител

Здравейте! razz Обадиха ни се с оферта. Моят съвет е да звъните от време на време, да питате какво става и дали могат да ви предложат нещо, за да си направите сметка какво да предприемете. Също така пробвайте други посредници или директно кандидатстване във ферми през времето, което чакате, за да имате план "Б".
Публикувано на 14-03-2015 12:23 | RE: Има ли смисъл да чакам?
savoy
Потребител

Казах Ви, че ще се обадят. Търпение му е майката
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23849 | Форумни мнения 29808 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 52 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: K_79
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mihailova80 miro75 quiksilver batko87 Geri1 mitko55 K_79 Mart1nVas1lev jordasha kengurce chiko0484 fytbolistkata14 manekena_1 KatrinPaneva Barakliyski1 Mirrko11 Djako tsvetomir901201 dragence Ivo borko75 WorkTravelEasy plamen365 micho10 mimex

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти