Форум >
>
Искам да замина на бригада в Англия... >
Тема: EDVARD VINSON-LADY DANE CAMP SITE
Публикувано на 16-05-2015 19:01 | EDVARD VINSON-LADY DANE CAMP SITE
kraseto
Потребител

Здравейте! Искам да ви кажа как стоят нещата, за да располагате с информация. Кандидатствах за edvard vinson, много исках да отида, момичето което провеждаше интервюто беше много любезна, останах много доволен. Мислех си, че най накрая за толкова години оцелих фермата... Знаях си за големите норми, това ни ма плашело никога. Значи, пристигам аз на датата в кампа, какво да гледаш, мизерия сто годишна... Всички каравани стари, начупени. В стаята освен легло има една маса вчупена и това е. Казаха ако искаш нещо друго иди да си купиш на car boot. Обаче преди да дойдеш пращат ти снимки уж каде ще живееш, нови готини каравани, като дойдеш стари и вчупени,всичко сам трябва да си поправиш. Общи бани, кухня и тоалетни, в караваната има само легло. В банята почти винаги няма топла вода (не гореща), само студена... Хубавато е само това че навсякаде е чисто. Нали съм дошел да работя, не съм дошел на почивка. Както да е, свикнах вече и не ми прави впечетление тая мизерия. Значи относно рабутата.... Всеки ден пише полето и от колко часа си на рабута. Мислех че сутрин вайзера заедно със хората отиват на работа, обаче нее така. Престигнахме само нови хора, настанихана заедно. Значи пише ни че сме ут 6, ние станахме в 5.15, нали уж полетата били наблизо, 10 мин път. В 5.40 отидахме да чакаме отпред кампа, хора вече в кампа нямяше, чакахме, обаче никой не дойде да на вземе, кой му пука че не знаеш накъде да ходиш, а пък няма вече кого да питаш... И така испуснах ме първия работен ден. (трябваше супервайзера да каже накъде да ходим, обаче тя не хий пука....) Супервайзера са казва-Илга, тя е латвийка. На полето всичко обяснявя какво и как. В фермата има мното турци, много малко българи и румънци, последните, както каза вайзерката много ги мразяла и са чудяла защо ги вземат на рабута!!! Представите се каква дискриминация, на друга ферма за такива рабути щяха да га изгонят.... И се почва як тормоз, старите работници са хубави, а новите за нищо не ставате... Аз съм сменил 4 ферми, ама такава гадна жена-супервайзер не съм виждал. Прави се каквото си иска, няма управия. Ако е намисляла да та тормози, край.... Не дай си боже да береш повече от старите топ пикъри, ще ти стъжни живота... И така, който е за тук да си помисли, да кажа и за нормите, наистина са много високи, ако сте за първа година търсете си друга ферма. Нормите също ги определя супервайзера, да си някаде на ръба, ако береш бързо, пък бавните никога не могат да я хванат. Мизерна ферма с много тормоз на нови хора, високи норми, мизерни каравани. Още са чудят защо хората не искат да са връщат при тях....

Публикувано на 16-05-2015 23:34 | RE: EDVARD VINSON-LADY DANE CAMP SITE
Big_D
Потребител

Пич информацията за фермата е полезна за всички, но какво да се прави има и такива места.

П.С. Извинявам се, но ако го беше написал малко по-грамотно щеше да е добре.
Въпреки многото ти грешки, все пак се разбира.
Публикувано на 17-05-2015 09:17 | RE: EDVARD VINSON-LADY DANE CAMP SITE
KGT
Потребител

Big_D писа:
Пич информацията за фермата е полезна за всички, но какво да се прави има и такива места.

П.С. Извинявам се, но ако го беше написал малко по-грамотно щеше да е добре.
Въпреки многото ти грешки, все пак се разбира.

Ужасно е човек да е неграмотен.Аз лично открих 37 правописни грешки и почти нищо не разбрах,sorry
Публикувано на 17-05-2015 14:29 | RE: EDVARD VINSON-LADY DANE CAMP SITE
Fish Whisperer
Потребител

Лицето написало поста е може би по- грамотен от всички в сайта , просто се прави на луд. Трябва да си много заблуден, за да не забележиш , че грешките и стила на писане са напълно умишлени. Дали наистина е ходил в тая ферма, вече е друг въпрос. Който е бил там скоро може да каже, аз нямам никаква представа и впечатления от тая ферма и не ме интересува изобщо , която и да е ферма във Великобритания.
Редактирано от Fish Whisperer на 17-05-2015 14:30
Публикувано на 17-05-2015 18:33 | RE: EDVARD VINSON-LADY DANE CAMP SITE
KGT
Потребител

Fish Whisperer писа:
Лицето написало поста е може би по- грамотен от всички в сайта , просто се прави на луд. Трябва да си много заблуден, за да не забележиш , че грешките и стила на писане са напълно умишлени. Дали наистина е ходил в тая ферма, вече е друг въпрос. Който е бил там скоро може да каже, аз нямам никаква представа и впечатления от тая ферма и не ме интересува изобщо , която и да е ферма във Великобритания.

Извинявай,но лицето никъде не споменава,че се прави на луд и умишлено пише по такъв начин.Написаното от него е много далече от коментара ти "Лицето написало поста е може би по- грамотен от всички в сайта",в който също има грешки ако забелязваш!Моля ви ако пишете неграмотно предупреждавайте,иначе няма как да знаем,че сте грамотни!Благодаря ви
Редактирано от KGT на 17-05-2015 18:35
Публикувано на 18-05-2015 18:44 | RE: EDVARD VINSON-LADY DANE CAMP SITE
Elektra
Модератор

Действително е написано доста неграмотно. Поне е на кирилица laugh
Все по-рядко (за жалост) се срещат грамотно написани мнения, които дават подробна информация. Тук поне имаме едното. Дано бъдещите потребители се възползват от поднесената информация.

Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29807 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 65 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 papazov_ivailo borko75 beberoni1 ag_s plamen365 DS cepeur dobrinka_92 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski Zt

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти