Форум >
>
Искам да замина на бригада в Англия... >
Тема: Твърде късно ли е?
Публикувано на 16-06-2015 20:25 | Твърде късно ли е?
pursuit
Потребител

Здравейте! Искам да попитам, ако сега се обадя в някой посредник, дали ще могат да ми намерят оферта за края на лятото/есента или е твърде късно? Мисля да пробвам с посредник, защото не съм ходил на бригада преди. Или ще имам повече късмет, ако пиша на някоя ферма за гъби например?

Предварително благодаря.

Публикувано на 17-06-2015 12:24 | RE: Твърде късно ли е?
brobro88
Потребител

Мисля, че за бригада е късно да. Но поне ще откриеш лесно измамниците. Ако след 5 мин ти пратят майл че си одобрен Мисля, че има шанс де, може някой да се еотказал, но съвет от мен. Не ходи на ягоди, малини и такива неща. Не ходи във ферма с по-малко от 500 човека примерно. Малките ферми нямат поръчки, само ще си седите в караваните.
Публикувано на 17-06-2015 17:14 | RE: Твърде късно ли е?
Elektra
Модератор

Късно е, да! Дори и да има отказали се, за техните места стоят доста резерви. Направо си търси за другия сезон.
И това, което колегата горе казва, не е удачно. Няма никаква логика в съвета ти да не се ходи във ферма с под 500 души...аз лично съм била във ферма до 150 човека и си има поръчки. Мои приятели също са били в малки ферми, като под малки се разбира и ферми до 50 човека и ферми до 150 човека. Всичко си е много относително. Във ферма за подправки, за която знам, мисля, че работят не повече от 30 човека и работата си върни, не стоят по караваните.
Това е много общо изказване. Може да се погледне и от другата страна - ако има над 500 човека, пък няма работа за над 500 човека!? Това какво означава,,,че ще има стоящи по караваните. Всичко е много относително - може да има работа цял сезон и в малка и в голяма ферма, също така, може и да няма,
Обмисляйте добре къде кандидатсвате и на кого се доверявате. Успех.

Публикувано на 21-06-2015 21:07 | RE: Твърде късно ли е?
anitchos
Потребител

Здравейте,както разбирам по долу в темата вече е късно за бригада.Можете ли да ми кажете ориентировачни срокове?
Публикувано на 22-06-2015 23:24 | RE: Твърде късно ли е?
emo-ivanov
Потребител

Ако се поразровиш тук в сайта има фирми посредници с които можеш да кандидатстваш.Вече е късно защото е средата на сезона.Имат си срокове за записване.И относно изказването по-горе на колегата не съм съгласен.Във ферма за високи ягоди съм и мога да кажа ,че се вадят добри пари обаче след първата година (когато се научиш да береш бързо и даси един от първите в ганга,тима и т.н на всякъде по различен начин му викат) Ама както и да е темата е друга.

I'm not here, I live in the future?
Публикувано на 12-09-2015 10:30 | RE: Твърде късно ли е?
montana_95
Потребител

Понеже сте подхванали тази тема нека се включа и аз с една питанка. Понеже искам да отида на бригада сега най-късно, ако успея до края на месеца. Ходих до офис на Хопс. Казаха ми, че бригадите са целогодишни...естествено аз ги попитах дали точно сега в края на лятото-началото на есента, ще има работа. Отговориха ми, че се намира работа и няма да остана без такава като отида. Не знам дали мога да съм уверен, че ще има работа поне за 1 месец след като отида. Много, ще съм благодарен някой да ми обясни общо взето есента как са нещата и дали си заслужава поне за месец-два. Поздрави!
Публикувано на 21-12-2015 09:31 | RE: Твърде късно ли е?
veso77
Потребител

Здравейте искам да кандидатствам за салати в Англия.Моля някой да ми препоръча фирма.английския ми е слаб.
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23849 | Форумни мнения 29808 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 48 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: K_79
Бригадири в момента или преди малко във форума:
mihailova80 miro75 quiksilver batko87 Geri1 mitko55 K_79 Mart1nVas1lev jordasha kengurce chiko0484 fytbolistkata14 manekena_1 KatrinPaneva Barakliyski1 Mirrko11 Djako tsvetomir901201 dragence Ivo borko75 WorkTravelEasy plamen365 micho10 mimex

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти