Форум >
>
Искам да замина на бригада в Англия... >
Тема: Моля за мнения.Thakeham farm
Публикувано на 16-07-2016 11:41 | Моля за мнения.Thakeham farm
radoslav_90
Потребител

Можe ли някой да даде инфо за тази фирма LAWLOR & ASSOCIATES , както и за Monaghan Mushrooms.
Има ли заминали с тази фирма и доволни ли са от работат там.
Какви са условията на труд и за спане.

Редактирано от radoslav_90 на 16-07-2016 20:38
Публикувано на 17-07-2016 21:44 | RE: Моля за мнения.Thakeham farm
ta6enceto
Потребител

Здравей в джобс бг има точно тази фирма за бране на гъби и аз кандидатствах беше ми останало последно ниво разговор по скайп и никой не се и обади но дано имаш късмет
Публикувано на 18-07-2016 10:09 | RE: Моля за мнения.Thakeham farm
GeorgiRap
Потребител

Несериозни са. И на мен ми казаха, че ще ми звъннат за разговор по скайп преди месец и нещо. С Ag recruitment същата история, въпреки че съм ходил на бригада чрез тях миналата година. Аман от педе*аси, който не си държат на думата в тази държава.
Публикувано на 18-07-2016 23:23 | RE: Моля за мнения.Thakeham farm
radoslav_90
Потребител

Благодаря за коментарите. А относно фермата, какви са условията ако може някои да сподели.
Публикувано на 24-07-2016 13:18 | RE: Моля за мнения.Thakeham farm
Veneta90
Потребител

Здравейте.Аз кандидатствах чрез jobs.bg и още същият ден ми изпратиха съобщение да отговоря на няколко въпроса.На следващия ден ми се обади Николай Георгиев ми се обади и ми каза че ще ми изпрати по email формата за кандидантстване на анлийски.Попълних го,изпратих му го и след няколко часа ми беше интервюто по скайп.Казаха ми че до една седмица ще ми кажат дали съм одобрена или не,но още никой не ми се е обадил а минаха 4 дни от тогава.Ако има някой в същото положение нека пише тук.
Публикувано на 20-12-2016 11:54 | RE: Моля за мнения.Thakeham farm
opitnozaiche
Потребител

GeorgiRap писа:
Несериозни са. И на мен ми казаха, че ще ми звъннат за разговор по скайп преди месец и нещо. С Ag recruitment същата история, въпреки че съм ходил на бригада чрез тях миналата година. Аман от педе*аси, който не си държат на думата в тази държава.

Тази фирма не работи с ферми за гъби, а само за плодове и зеленчуци.
Редактирано от opitnozaiche на 20-12-2016 12:51
Публикувано на 21-04-2017 22:20 | RE: Моля за мнения.Thakeham farm
peshovich
Потребител

Трябва ми повече информация за Thakeham Farm, UK Моля, някой който наскоро е бил там, да пише !
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23842 | Форумни мнения 29807 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 51 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: itgeorgiev
Бригадири в момента или преди малко във форума:
miro75 svetkavicata92 papazov_ivailo borko75 beberoni1 ag_s plamen365 DS cepeur dobrinka_92 helper_jesus gesha1912 AnaBacheva damuty91 mihailova80 deni_kost tsveti023 Ivo D_silva emo-ivanov Iskra Rusanova ioioana jasminstanev Kras74 Hasanski

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2022 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти