Форум >
>
Искам да замина на бригада в Англия... >
Тема: Нискоквалифицираните работници няма да бъдат допускани във Великобритания.
Публикувано на 19-02-2020 18:24 | Нискоквалифицираните работници няма да бъдат допускани във Великобритания.
Ivo
Админ
Аватар на потребителя
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Мнения: 2,636
Регистриран на: 05.09.08
Нискоквалифицираните работници няма да бъдат допускани до работа във Великобритания.
Това става ясно от информацията, която пуликува Home Office (Министерство на вътрешните работи на Великобритания).

"The new single global system will treat EU and non-EU citizens equally. It will give top priority to those with the highest skills and the greatest talents,"

Съответно не е ясно кой ще работи във фермите, но един от плюсовете ще е, че заплащането за работа във фермите ще се повиши.

Но на този етап това означава само едно нещо. Че тази година е много вероятно да бъде последната възможност за работа във ферма за някои работници.

И все пак - има време, то ще покаже.





https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 20-02-2020 10:37 | RE: Нискоквалифицираните работници няма да бъдат допускани във Великобритания.
emo-ivanov
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 58
Регистриран на: 30.03.13
Иво мойте уважения но аз не мисля, че ще спрат да им трябват работници по фермите. Няма кой да им събира културите твърди и меки плодове
Аз си мисля, че ще е както по-рано беше споменато - с работни карти или работни визи
Ако не допускат ниско клафицираната работна ръка, така наречените на нашия език '' пикъри'' няма кой да го работи това

I'm not here, I live in the future?
Публикувано на 20-02-2020 12:22 | RE: Нискоквалифицираните работници няма да бъдат допускани във Великобритания.
Djakaranda
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 2
Регистриран на: 25.09.17
А тази точкова система, която мислят да въведат ще засегне ли българите, които имат статут за временна уседналост и работят по фермите?
Публикувано на 20-02-2020 15:01 | RE: Нискоквалифицираните работници няма да бъдат допускани във Великобритания.
Ivo
Админ
Аватар на потребителя
Instagram Brigadiri https://www.facebook.com/brigadiri

Мнения: 2,636
Регистриран на: 05.09.08
@emo-ivanov, това са фактите от изнесената информация.
@Djakaranda, тези със статут на уседналост не би трябвало да се присесняват от нищо, нали това е целта на този статут. Същвременно такива хора би трябвало да могат да си намерят и по-добра работа от ферма, но пък всеки си знае какво му харесва да работи.

https://brigadiri.bg - ако искаш да заминеш на бригада.
Следвай ни в Instagram
Публикувано на 21-02-2020 17:14 | RE: Нискоквалифицираните работници няма да бъдат допускани във Великобритания.
Djakaranda
Потребител
Аватар на потребителя

Мнения: 2
Регистриран на: 25.09.17
Благодаря,то времето ще покаже
Прехвърли се към форум:

Регистрирани в сайта: 23848 | Форумни мнения 29814 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 127 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: Secret
Бригадири в момента или преди малко във форума:
sitalk2004 sisoko81 quiksilver miro75 emma76 junek mitko55 Geri1 precakan bloodyroot jordasha kengurce da4katakn Mitre stelichka Ivo borko75 fisher_99 plamen365 Bulgaria_ emo-ivanov shushoni83 bambi12345 karamfila puhinio

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2023 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти