Фото албуми > Снимки от Англия > Team Green Growers << >>

Снимка: Team Green Growers
Вайзерчето ни Едгар ;)
Дата: 04/01/2011 18:32
Добавена от: Tony | Виж всички снимки (23)
Коментари: 1 | Рейтинг: Няма
Видяна: 5918 пъти



Tony на January 09 2011 23:34:56
Това е така коментираният и страшен вайзер във фермата wink

Трябва да сте влезли в профила си, за да публикувате коментари .
Оценяването е възможно само за регистрирани потребители.

Няма публикувани оценки.


Регистрирани в сайта: 23904 | Форумни мнения 29918 | Качени: 3023 снимки
Посетители онлайн в сайта: 51 | Логнати бригадири: 0 | Най-нов бригадир: UrbanNomad
Бригадири в момента или преди малко във форума:
UrbanNomad AllieBrady enyar zazz2 Ternence Ephraim jhb66 Jacubov JeansKeyzhu Lilidala Adrianayng koreandr Rodrigo Taylorlly MirabelConnell Ivo Hartmann846 luissuraez798 Andrew736 Damnmy Seraphinang Kongyawen nataliana plitvinko BennieDe

Brigadiri.com е форум за студентски бригади и работа в чужбина, както и всякаква полезна информация за сезонна работа в чужбина. Снимки, мнения и коментари споделени от хилядите потребители на Brigadiri.com.
Creative Commons License 2008 - 2026 © Brigadiri.com | Регистрация| Търси в сайта | Условия за ползване | Декларация за поверителност | За контакти